O nás

Kdo jsme

Nestlé Nutrition Institute (NNI) je neziskové sdružení se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku, jehož posláním je vzdělávání a sdílení nejnovějších vědeckých informací s pracovníky ve zdravotnictví, vědci a nutričními skupinami z celého světa a to prostřednictvím různých forem interakce. Institut byl založen v roce 1981 s cílem podpořit „Vědu k lepší výživě“ a pomoci zlepšit kvalitu života lidí po celém světě.

Vedoucí postavení v nutričním vzdělávání

Jsme jedním z největších soukromých vydavatelů informací o výživě na světě, včetně sérií uvedených na seznamu PubMed – serie Workshop Book a Annales Nestlé. Kromě získávání informací o široké škále témat souvisejících s výživou také předáváme informace prostřednictvím mezinárodních uznávaných odborných seminářů a sympozií.  Cílem těchto akcí je zpřístupnit nejnovější nutriční trendy širokému spektru odborníků na celém světě. Prezentace jsou tak přístupné prostřednictvím online videí a publikací. Přístup k nim je zdarma a webové stránky NNI mají již více než 300 000 členů.
 

Podporujeme nutriční komunity

Vzdělávání je důležitou součástí naší strategie poskytování odborných znalostí a rozvoje globálního uvědomění si dopadu výživy v každé fázi života. Od roku 1981 poskytujeme vzdělávání nebo podporu mladým lékařům nebo odborníkům v oblasti zdraví a výživy matek a dětí. Podporujeme také akreditované* programy dalšího vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví, včetně lékařů, zdravotních sester a dietologů.

 

Připojte se k naší NNI komunitě

Zaregistrujte se a získejte bezplatný přístup k nejnovějším poznatkům v oblasti výživy. Využívejte naši rozsáhlou knihovnu publikací, exkluzivní videa předních odborníků a zůčastněte se našich akreditovaných* programů dalšího vzdělávání. Registrace je rychlá a snadná.

Také nás můžete sledovat na Twitter @NNInstitute, nebo na Facebook.

* ve vybraných zemích

Pouze pro pracovníky ve zdravotnictví